O Nás

Bývanie premyslené od A po Z

Nezaoberáme sa len energetickou certifikáciou budov. Projektujeme budovy (najmä rodinné domy) v súlade s najnovšími normami a s využitím najmodernejších technológií.

naši spokojní klienti

Adriana Hurtoňová ADRIA Consulting s.r.o.

Veľmi dobre sa nám spolupracuje s Ing. Petrom Káčerikom... Rýchlo, odborne a za primeranú cenu nám vypracováva energetické certifikáty na stavby našich klientov... Má profesionálny prístup k riešeniu jednotlivých prípadov...

Adrian Sánka SANKAINVEST s.r.o.

Spoľahlivá spolupráca, profesionálny prístup 🙂

Róbert Bielik BA Bývanie s.r.o.

Spolupracujeme dlhodobo bez najmenších problémov, profesionálna a vecná komunikácia, ústretový prístup. Pri najbližšom projekte sa znova obrátim na túto spoločnosť.

Vladimír Flaškár konateľ SONVER s.r.o.

S pánom Káčerikom spolupracujeme už roky. Vždy nám vyšiel v ústrety, dobre sa s ním komunikuje, je odborník vo svojom odbore.

Eduard Schwarz konateľ Security System Audit, s.r.o.

Sme spokojní s komunikáciou, vypracovaním aj projektovej dokumentácie aj energetických certifikátov. Vždy je to podľa našich predstáv - aj doba aj spôsob vypracovania.

Peter Villár -

Maximálna spokojnosť, spoľahlivosť, odporúčam.

Martin Hoza 3H Architects, s.r.o.

Profesionalita, ochota, rýchlosť, skvela komunikácia. Vždy sa na Vás rád obrátim. Môžem len odporúčať.

Otto Csáder ODC Bývanie, s.r.o.

Sme veľmi spokojní. Niet im čo vytknúť. Robia pre nás posudky a certifikáty. Vážim si promptnosť a rýchlosť spracovania a dodania.

Miroslav Kralovič LAMIKRA s.r.o.

Spoločnosť na úrovni, vždy dodrží, čo sľúbi. Certifikáty sú precízne vypracované, rýchle dodanie.

Náš Tím

Náš tím tvoria odborne spôsobilé osoby pre vykonávanie energetickej hospodárnosti budov a autorizovaní inžinieri v odbore “pozemné stavby”, čiže odborne spôsobilé osoby pre projektovanie dokumentácie k stavebným povoleniam.

Ing. Peter Káčerik

riaditeľ, odborne spôsobilá osoba

timicicek

a náš tím

tím profesistov

od r. 2008

Náš Príbeh

Naša spoločnosť  sídliaca v Bratislave, ale pôsobiaca po celom Slovensku, vznikla v roku 2008, kedy som začínal pod svojím menom ako živnostník. V roku 2015 sme zmenili právnu formu podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným a vznikla LAURIA s.r.o.

Zaoberáme sa najmä Energietickou certifikáciou budov a Projekčnou činnosťou. Už dávno vieme, že tieto dve činnosti so sebou úzko súvisia a preto poskytujeme poradenstvo už pri “vymýšľaní” Vášho nového domova.

Radi Vám pomôžeme aj pri vypracovaní Energetického certifikátu, spracovaní Projektovej dokumentácie k územnému a stavebnému povoleniu aj pri stavebnom konaní a vypracujeme Vám Projektové energetické hodnotenie, ktoré potrebujete ku stavebnému povoleniu (je súčasťou Projektovej dokumentácie). Prípadne pri hodnotení stavu už existujúcich budov Vám pripravíme Tepelno-technický posudok, ktorý môžete predložiť  napríklad pri žiadosti o eurofondy.